- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-CT-14-28/02
Сумочка жіноча шопер стьобана прямокутна 27*29 см на блискавці Kay
364 ₴
Показати оптові ціни285 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіСумочка жіноча шопер стьобана прямокутна 27*29 см на блискавці Kay364 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Матеріал виробу: тканина
- Розмір: 27*29*12 см
- На блискавці
- Зручна, містка
|
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |