
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Panda-25/06-24
Бананка спортивна на два відділення 32*15 на блискавці принт в різних варіантах Panda
254 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка:
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 32*15*8 см
- На блискавці
- Два відділення
- Регульований ремінець
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях до замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 15 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Довжина | 32 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стан | Новий |
- Ціна: 254 ₴


