- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Panda-TB001-17-18/07
Рюкзак спортивний міський тканинний на блискавці з кишенями 43*28 см у різних варіантах Panda
435 ₴
Показати оптові ціни340 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак спортивний міський тканинний на блискавці з кишенями 43*28 см у різних варіантах Panda435 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак спортивний
- Матеріал: тканина
- Розміри: 43*28*13 см
- На блискавці
- Два відділення
- З боків кишені
- Регульовані ремені
- Відмінна якість
- Зручний та практичний
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
|
| Висота | 43 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 13 см |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Тканина |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Спортивний |