- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-1326-20/07
Жіночий рюкзак міський 35*26 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Kay
612 ₴
Показати оптові ціни478 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіЖіночий рюкзак міський 35*26 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Kay612 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий
- Матеріал виробу: нейлон
- Розмір: 35*26*13 см
- Регульовані ремені
- Відмінна якість
- Підкладка: є
- Бажаний колір вкажіть у коментарі до замовлення
- Країна виробник: Китай
|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 26 см |
| Стан | Новий |