
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-346-09/04
Жіночий рюкзак чорний міський 38*27 см на блискавці з кишенею Kay
555 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 27 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 555 ₴










