
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-1377-08/12
Жіночий рюкзак міський 34*30 см з клапаном та кишенями в різних кольорах Kay
427 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 30 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 427 ₴










