
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NataR023-10/12-2
Рюкзак жіночий міський з клапаном і накладною кишенею штучна шкіра 32*32 см Nata Чорна рептилія
937 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак городской
- Материал изделия: Турецкая искусственная кожа PU
- Размеры: 32*32*12 см
- Накладной карман
- Регулируемые ремни
- Отличное качество
- Страна производитель: Украина
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 32 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 12 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорна рептилія |
- Ціна: 937 ₴



