
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Bagfon-10088-20/11
Чоловіча сумка 25*20 см через плече на блискавці з кишенею в різних кольорах Bagfon
427 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 427 ₴



