
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nina-106-16-17/02
Косметичка прямокутна 18*11 см на блискавці з петелькою у різних кольорах Nina
174 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Матеріал виробу: штучний матеріал
- Розмір: 18*11*6 см
- Стильний дизайн
- Зручна, містка
- Підходить для подорожей
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Різні кольори |
| Тип застежки | Блискавка |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 174 ₴

