- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Panda-M003-11/04
Чоловіча сумка спортивна планшет через плече на блискавці з кишенею і довгим ремінцем 20*17 см Panda
300 ₴
Показати оптові ціни235 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіЧоловіча сумка спортивна планшет через плече на блискавці з кишенею і довгим ремінцем 20*17 см Panda300 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка
- Матеріал виробу: тканина + штучна шкіра
- Розміри: 20*17*5 см
- На блискавці
- Регульовані ремінець
- Відмінна якість
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
- Країна виробник: Україна
|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |