- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-2019-28/10-2
Рюкзак спортивний тканинний на блискавці з кишенями 53*33 см у різних кольорах Cans Сірий
572 ₴
Показати оптові ціни447 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак спортивний тканинний на блискавці з кишенями 53*33 см у різних кольорах Cans Сірий572 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Материал: ткань
- Размер: 39*60*19 см
- На молнии
- Регулируемые ремни
- Отличное качество
- Страна производитель: Фабричный Китай
- *цвет товара может незначительно отличаться от фото
- Желаемый цвет укажите в комментариях
|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 25 см |
| Висота | 53 см |
| Ширина | 33 см |
| Стан | Новий |
|
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |