- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-1803-21/01-1
Рюкзак чорний спортивний тканинний на блискавці з кишенями 56*33 см Cans
612 ₴
Показати оптові ціни478 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак чорний спортивний тканинний на блискавці з кишенями 56*33 см Cans612 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Матеріал: тканина
- Розмір: 56*33*20 см
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Чудова якість
- Країна-виробник: Фабричний Китай
- *колір товару може незначно відрізнятися від фото
|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 33 см |
| Стан | Новий |
|
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |