- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-98086-22/01-3
Чоловіча сумка спортивна на блискавці з кишенями та довгим ремінцем 15*30 см у різних кольорах Cans Чорний
398 ₴
Показати оптові ціни311 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіЧоловіча сумка спортивна на блискавці з кишенями та довгим ремінцем 15*30 см у різних кольорах Cans Чорний398 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мужская сумка
- Материал изделия: текстиль
- Размер: 15*30*10 см
- На молнии
- Одно основное отделение
- Регулируемый плечевой ремень
- Фабричный Китай
- *цвет товара может незначительно отличаться от фото
- Желаемый цвет укажите в комментариях
|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |