- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-D-134-06/06-3
Чоловіча сумка-слінг на блискавці з кишенями та довгим ремінцем 30*17 см у різних кольорах Cans Чорний
299 ₴
Показати оптові ціни233 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіЧоловіча сумка-слінг на блискавці з кишенями та довгим ремінцем 30*17 см у різних кольорах Cans Чорний299 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 30*17*9 см
- На блискавці
- Одне основне відділення
- Регульований плечовий ремінь
- Фабричний Китай
- *колір товару може незначно відрізнятися від фото
- Бажаний колір вкажіть в коментарях
|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |