- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nina-38003-06/07
Чоловіча сумка слінг тканинна через плече на блискавці з кишенями 31*17 см у різних кольорах Nina
242 ₴
Показати оптові ціни189 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіЧоловіча сумка слінг тканинна через плече на блискавці з кишенями 31*17 см у різних кольорах Nina242 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка слінг
- Матеріал виробу: текстиль
- Розміри: 31*17*9 см
- На блискавці
- Спереду кишеня
- Зручна та практична
- Відмінна якість
|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |