
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nina180-12-09/09
Косметичка силіконова прозора 27*16 см на блискавці WashBag у різних кольорах Nina
208 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Різні кольори |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 208 ₴



