
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nata-196н-31/08-1
Жіноча сумка шопер, 25,5×32, штучне хутро Teddy, різні кольори
1 096 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка шопер, 25,5×32, штучне хутро Teddy, різні кольори
Акуратна та практична сумка для міста та покупок. Зручно носити щодня та швидко діставати потрібні речі.
Що поміститься:
- Телефон
- Гаманець
- Косметика
- Ключі та необхідні дрібниці
Характеристики:
- Розмір: 25,5×32
- Матеріал: штучне хутро Teddy
- Тип носіння: через плече / в руці
- Закриття: блискавка / клапан
Для оптових покупців:
- Опт від 2 одиниць однієї моделі
- Швидке відвантаження зі складу
- Працюємо з ФОП та магазинами
- Індивідуальні умови при великих обсягах
- Швидка відправка по Україні
- Безпечна оплата через Prom
- 14 днів на обмін
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 096 ₴





