
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-3015-08/04
Рюкзак чорний спортивний міський 48*34 см на блискавці з кишенею Kay
486 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 34 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 486 ₴











