- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-23-3301-20/12-2
Рюкзак дитячий дошкільний з м'якою іграшкою Ведмедик 26*21 см на блискавці в різних кольорах Luna
288 ₴
Показати оптові ціни225 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак дитячий дошкільний з м'якою іграшкою Ведмедик 26*21 см на блискавці в різних кольорах Luna288 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак детский
- Материал изделия: ткань
- Размер: 26*21*6 см
- Отличное качество
- Лямки регулируются
- На молнии
- Стильный дизайн
|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 6 см |
| Стан | Новий |
|
| Колір | Малиновий |