- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-23-117-20/12-3
Косметичка дорожня тканинна 22*15 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Luna
140 ₴
Показати оптові ціни110 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіКосметичка дорожня тканинна 22*15 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Luna140 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Материал изделия: водонепронецаемый материал
- Размер: 22*15*6 см
- На молнии
- Стильный дизайн
- Удобная, вместительная
- Подходит для путешествий
- Желаемый вариант укажите в комментариях
|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип застежки | Блискавка |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Стан | Новий |