
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-23-111-29/01-3
Косметичка дорожня тканинна 26*10 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Luna
140 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип застежки | Блискавка |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 140 ₴



