
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-23-110-20/12-1
Косметичка дорожня тканинна 26*14 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Luna
140 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Матеріал виробу: водонепроникний матеріал
- Розмір: 26*14*8 см
- На блискавці
- Стильний дизайн
- Зручна, містка
- Підходить для подорожей
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип застежки | Блискавка |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 140 ₴


