
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-24-486-(24-377)22/08
Дитячий рожевий рюкзак для дівчаток дошкільного віку блискучий 20*16 см з крильцями Luna Pink
323 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 9 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 323 ₴





