- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-215-308-20/12-2
Косметичка прямокутна дорожня 22*14 см на блискавці в різних кольорах Luna
192 ₴
Показати оптові ціни150 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіКосметичка прямокутна дорожня 22*14 см на блискавці в різних кольорах Luna192 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Материал изделия: искусственная кожа
- Размер: 22*14*8 см
- На молнии
- Стильный дизайн
- Удобная, вместительная
- Подходит для путешествий
- Желаемый вариант укажите в комментариях
|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Бузковий |