
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-128-308-29/01
Косметичка прямокутна дорожня 22*14 см на блискавці в різних кольорах Luna
185 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 185 ₴



