- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-9089-22/12
Сумка жіноча шопер тканинна на блискавці 39*34 см стильний принт Кавуни Luna
238 ₴
Показати оптові ціни186 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіСумка жіноча шопер тканинна на блискавці 39*34 см стильний принт Кавуни Luna238 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка шопер
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 39*34*10 см
- На блискавці
- Одне відділення
- Чудова якість
- Зручна, практична
|
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |