- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-9097-22/12
Сумка жіноча чорна шопер тканинна на блискавці 38*33 см стильний принт Мопс Luna
161 ₴
Показати оптові ціни126 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіСумка жіноча чорна шопер тканинна на блискавці 38*33 см стильний принт Мопс Luna161 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка шопер
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 38*33*9 см
- На блискавці
- Одне відділення
- Чудова якість
- Зручна, практична
|
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |