- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-9114-20/12-4
Косметичка прямокутна тканинна дорожня 23*14 см на блискавці в різних варіантах Luna
221 ₴
Показати оптові ціни173 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіКосметичка прямокутна тканинна дорожня 23*14 см на блискавці в різних варіантах Luna221 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Материал изделия: ткань
- Размер: 23*14*7 см
- На молнии
- Внутри косметички три основных отдела и дополнительные сетчатые кармашки
- Есть крючок для подвешивания
- Стильный дизайн
- Удобная, вместительная
- Подходит для путешествий
|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Стан | Новий |