- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-9115-22/12
Косметичка 24*14 см прямокутна дорожня 2 в 1 на три відділення на кнопці Luna
245 ₴
Показати оптові ціни192 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіКосметичка 24*14 см прямокутна дорожня 2 в 1 на три відділення на кнопці Luna245 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Матеріал виробу: водонепроникна тканина
- Розмір: 24*14*6 см
- На кнопці
- Всередині косметички три відділи, одне з яких можна відстебнути та носити як окрему косметичку
- Стильний дизайн
- Зручна, містка
- Підходить для подорожей
|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип застежки | Кнопки |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Стан | Новий |