- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-23-27-22/12-5
Косметичка жіноча силіконова 21х13 см Washbag на блискавці з внутрішньою кишенею в різних кольорах Luna
206 ₴
Показати оптові ціни161 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіКосметичка жіноча силіконова 21х13 см Washbag на блискавці з внутрішньою кишенею в різних кольорах Luna206 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Материал изделия: силикон
- 21х13х21
- Стильный дизайн
- Количество отделений: 1
- Внутри сетчатый карман
- Подходит для путешествий
- Желаемый вариант укажите в комментариях
|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Стан | Новий |