- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-23-18-22/12-4
Дитяча кругла силіконова сумочка 16,5*16,5 см на блискавці з вушками та паєтками в різних варіантах Luna
262 ₴
Показати оптові ціни205 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіДитяча кругла силіконова сумочка 16,5*16,5 см на блискавці з вушками та паєтками в різних варіантах Luna262 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Детская сумочка
- Материал изделия: силикон + искусственная кожа
- Размер: 16,5*16,5*6,5 см
- На молнии
- Отличное качество
- Длинный ремешок
- Стильный дизайн
- Желаемый вариант укажите в комментариях
|
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Ширина | 16.5 см |
| Висота | 16.5 см |
| Глибина | 6.5 см |
| Стан | Новий |
|
| Колір | Малиновий |