- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-23-20-22/12-2
Рюкзак дитячий дошкільний 21*23 см на блискавці з кишенею і вушками в різних кольорах Luna
313 ₴
Показати оптові ціни245 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак дитячий дошкільний 21*23 см на блискавці з кишенею і вушками в різних кольорах Luna313 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак детский
- Материал изделия: искусственная кожа
- Размер: 21*23*11 см
- Рюкзак хорошо держит форму
- Отличное качество
- Лямки регулируются
- На молнии
- Стильный дизайн
|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 11 см |
| Стан | Новий |