
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-632-29/02
Рюкзак складний чорний спортивний міський 47*33 см на блискавці з кишенею Kay
358 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак спортивний
- Матеріал виробу: тканина нейлон
- Розмір: 47*33*15 см
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Відмінна якість
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 33 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Нейлон |
- Ціна: 358 ₴










