
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-2030-20/01-1
Рюкзак спортивний тканинний на блискавці з кишенями 59*40 см у різних кольорах Cans
612 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Матеріал: тканина брезент
- Розмір: 59*40*30 см
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Чудова якість
- Країна-виробник: Фабричний Китай
- *колір товару може незначно відрізнятися від фото
- Бажаний колір вкажіть в коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 59 см |
| Ширина | 40 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |
- Ціна: 612 ₴




