
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-1175-20/01-3
Рюкзак спортивний тканинний на блискавці з кишенями 46*35 см у різних кольорах Cans
769 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Материал: ткань
- Размер: 46*35*20 см
- На молнии
- Регулируемые ремни
- Отличное качество
- Страна производитель: Фабричный Китай
- *цвет товара может незначительно отличаться от фото
- Желаемый цвет укажите в комментариях
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 35 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |
- Ціна: 769 ₴


