
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-1025-21/01-1
Рюкзак турист спортивний дорожній тканинний на блискавці з кишенями 57*38 см у різних кольорах Cans
484 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Матеріал: тканина
- Розмір: 57*38*24 см
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Чудова якість
- Країна-виробник: Фабричний Китай
- *колір товару може незначно відрізнятися від фото
- Бажаний колір вкажіть в коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Глибина | 24 см |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 57 см |
- Ціна: 484 ₴

