
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-1807-03/22
Бананка тканинна синя 33×11×7 см на блискавці з регульованим ремінцем
299 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна та легка бананка підійде для щоденних справ, прогулянок, поїздок і активного відпочинку. Виріб виконаний із тканини, має компактний, але місткий формат, завдяки чому в неї зручно покласти телефон, ключі, документи, гаманець та інші необхідні дрібниці.
Модель закривається на блискавку, а регульований ремінець дозволяє підлаштувати посадку під себе. Бананку можна носити як на поясі, так і через плече.
Матеріал виробу: тканина
Розмір: 33*11*7 см
На блискавці
Регульований ремінець
Відмінна якість
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Довжина | 33 см |
| Висота | 11 см |
| Товщина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
- Ціна: 299 ₴


