- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Balisa-702-022-03/03
Гаманець чоловічий 12*9 см на кнопці зі штучної шкіри чорний
312 ₴
Показати оптові ціни223 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіГаманець чоловічий 12*9 см на кнопці зі штучної шкіри чорний312 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець чоловічий
- Матеріал виробу: штучна шкіра
- Розмір: 12*9*2 см
- На кнопці
- Відмінна якість
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
- Країна виробник: Китай
|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |