- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Karman-FM-33109-20/03
Чоловіча сумка 25*21 см на блискавці з кишенею та довгим ремінцем у різних кольорах Karman
533 ₴
Показати оптові ціни416 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіЧоловіча сумка 25*21 см на блискавці з кишенею та довгим ремінцем у різних кольорах Karman533 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка чоловіча:
- Матеріал виробу: тканина
- Розмір: 25*21*6 см
- Регульований ремінь
- Чудова якість
- Бажаний колір вкажіть в коментарях до замовлення.
- Країна-виробник: Китай
|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Тканина |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Різні кольори |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |