- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KarmanFM25158-20/03
Косметичка на блискавці з петелькою 15*23 см у різних кольорах Karman
416 ₴
Показати оптові ціни325 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіКосметичка на блискавці з петелькою 15*23 см у різних кольорах Karman416 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Матеріал виробу: штучний матеріал
- Розмір: 15*23*14 см
- Стильний дизайн
- Відмінна якість
- Підходить для подорожей
- Бажаний колір вкажіть у коментарях
|
| Тип | Косметичка |
| Колір | Різні кольори |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Стан | Новий |