
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KarmanFM25146-20/03
Косметичка прямокутна на блискавці 16*28 см у різних кольорах Karman
313 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Матеріал виробу: тканина
- Розмір: 16*28*11,5 см
- Стильний дизайн
- Відмінна якість
- Підходить для подорожей
- Бажаний колір вкажіть у коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Колір | Різні кольори |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 313 ₴




