
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nina-109-1-09/09
Косметичка чорна прямокутна прозора 18*12 см на блискавці Nina
162 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 162 ₴



