- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nina-946-10/07
Сумочка жіноча крос-боді 20*15 см на три відділення зі штучної шкіри у різних кольорах Nina
427 ₴
Показати оптові ціни334 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіСумочка жіноча крос-боді 20*15 см на три відділення зі штучної шкіри у різних кольорах Nina427 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка
- Матеріал виробу: штучна шкіра
- Розмір: 20*15*6 см
- Регульований довгий ремінець
- Відмінна якість
- Зручна, містка
- Бажаний колір вкажіть у коментарях
|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |