
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Karman-FM-0503-13/07
Рюкзак Ведмедик яскравий дошкільний дитячий на блискавці 25*31 см в різних варіантах Karman
370 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 11 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 370 ₴





