- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Karman-FM-40122-03/12
Рюкзак жіночий міський 23*21 см із клапаном у різних кольорах Karman
242 ₴
Показати оптові ціни189 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Немає в наявностіРюкзак жіночий міський 23*21 см із клапаном у різних кольорах Karman242 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий
- Матеріал виробу: тканина
- Розмір: 23*21*8 см
- Регульовані ремені
- Середня якість
- Підкладка: є
- Країна виробник: Китай
|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 8 см |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 21 см |
| Стан | Новий |