- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Karman-40119-1/12
Рюкзак - сумка жіночий невеликий 17*14,5 см на блискавці у різних кольорах Karman
234 ₴
Показати оптові ціни182 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Немає в наявностіРюкзак - сумка жіночий невеликий 17*14,5 см на блискавці у різних кольорах Karman234 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий
- Матеріал виробу: штучна шкіра
- Розмір: 17*14,5*7,5 см
- Регульовані ремені
- Відмінна якість
- Підкладка: є
- Країна виробник: Китай
|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 7.5 см |
| Висота | 17 см |
| Ширина | 14.5 см |
| Стан | Новий |