- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Panda-11/12-1
Чоловіча сумка через плече 27*24 см з клапаном та довгим ремінцем штучна шкіра Panda
396 ₴
Показати оптові ціни310 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіЧоловіча сумка через плече 27*24 см з клапаном та довгим ремінцем штучна шкіра Panda396 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка
- Матеріал виробу: штучна шкіра
- Розміри: 27*24*8 см
- 2 відділення та кишеня.
- Регульовані ремінець
- Відмінна якість
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
- Країна виробник: Україна
|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |