- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Panda-01/04-10
Рюкзак дитячий підлітковий яскравий 35*30 см на блискавці у різних варіантах Panda
435 ₴
Показати оптові ціни340 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак дитячий підлітковий яскравий 35*30 см на блискавці у різних варіантах Panda435 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський
- Матеріал: тканина
- Розміри: 35*30*20 см
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Відмінна якість
- Зручний та практичний
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |