- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-10301-03/22
Сумка для ноутбука месенджер 20*40 см на блискавці в різних кольорах Kay
420 ₴
Показати оптові ціни320 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіСумка для ноутбука месенджер 20*40 см на блискавці в різних кольорах Kay420 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка під ноутбук
- Матеріал виробу: тканина
- Розмір: 20*40 см
- Спереду кишеня
- Зручна та практична
- Відмінна якість
- Бажаний колір вкажіть у коментарях
|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштовий |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Casual |
| Довжина | 400.0 |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
|
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 35 мм |