- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-15/07-30
Рюкзак яскравий дошкільний дитячий на блискавці 26*19 см принт в різних варіантах Kay
313 ₴
Показати оптові ціни245 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак яскравий дошкільний дитячий на блискавці 26*19 см принт в різних варіантах Kay313 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Матеріал виробу: тканина
- Розмір: 26*19*8 см
- На блискавці
- Лямки регулюються
- Стильний дизайн
- Відмінна якість
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 8 см |
| Стан | Новий |